Pilnam svetainės funkcionalumui reikalingas įjungtas JavaScript.
Apie
Sutinku
Norint pateikti būtent Jums aktualią informaciją, šioje svetainėje yra naudojami slapukai
(angl. cookies), kuriuos bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus
ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie slapukų naudojimo sąlygas skaitykite čia.

Apie

BnP Finance, UAB – į Lietuvos banko viešąjį vartojimo kreditų davėjų sąrašą įtraukta įmonė, jau daugiau negu 10 metų teikianti vartojimo kreditus. BnP Finance yra moderni ir profesionali įmonė, kuri pasitelkdama patirtį, žinias ir partnerystę pateisina klientų lūkesčius. Kartu su partneriais įgyvendinti projektai leidžia įmonei būti vienai stipriausių Fintech sektoriuje. 2018 m. bendrovės portfelis siekė 12,8 mln. Eur

Alternatyvus finansavimas

Teikiame paskolas tiek fiziniams (prekės ženklas Bobutespaskola.lt), tiek juridiniams (prekės ženklas „Fino.lt“) asmenims. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikį, tad finansų sektoriuje esame tikri profesionalai, užsitarnavę klientų pasitikėjimą kaip patikima alternatyvaus finansavimo įmonė.

Profesionalų komanda

Mūsų komanda – tai profesionalūs, ambicingi ir draugiški žmonės, kurie Jums mielai patars visais verslo finansavimo klausimais. Surasime geriausią sprendimą, pateisinantį Jūsų ir mūsų lūkesčius.

Privatumo politika

Mūsų tikslas saugoti bei atsakingai tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Čia sužinosite kokią informaciją apie Jus renkame, ką su ja darome ir kam perduodame. Prašome susipažinti su Bendrovės privatumo politikoje pateikiama informacija. (Peržiūrėti Privatumo politiką).

Fino.lt paskolų verslui suteikimo privalumai
  • Greita
    Atsakymas dėl paskolos tą pačią arba kitą darbo dieną
  • Patogu
    Minimaliai formalumų ir paskola neišeinant iš biuro
  • Paprasta
    Klientai sako, kad pas mus paprasčiau negu banke.

Jei turite klausimų dėl paskolos verslui, peržiūrėkite paskolos sąlygas, o jei jau apsisprendėte, pateikite paraišką ir gaukite asmeninį pasiūlymą el. paštu.